АСТА

страхування

про компанію

Товариство з додатковою відповідальністю «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АСТА-СТРАХУВАННЯ» створена 06 листопада 2012 року, код ЄДРПОУ 38482401, код території за КОАТУУ 3200000000, місцезнаходження: Україна, 01021, м. Київ, Кловський узвіз, 10. У своїй роботі ТДВ «СК «АСТА-СТРАХУВАННЯ» керується, насамперед, принципом гарантованого забезпечення інтересів клієнта. На це націлена фінансова політика компанії, що забезпечує високу ступінь надійності, прибутковість і ліквідність інвестицій.
ТДВ «СК «АСТА-СТРАХУВАННЯ» готова запропонувати своїм клієнтам універсальні види страхового захисту, розроблені індивідуально для кожного клієнта. У роботі з клієнтами ТДВ «СК «АСТА-СТРАХУВАННЯ» приділяє особливу увагу сервісу. В компанії діє чергова служба, яка працює 24 години на добу, обслуговування і консультування клієнтів дозволяє ефективно вирішувати питання страхувальників і покращує взаємовідносини з клієнтами.
Так само розвинена система перестрахування ризиків. В цьому напрямку компанія співпрацює з провідними перестраховиками України та Європи.

Відомості про власників істотної участі: ТОВ «АРМА-нова», код ЄДРПОУ 38354325,
місцезнаходження: Україна, 01021, м. Київ, пр.-т Червонозоряний, 52, відсоток в статутному капіталі – 99,99%.
Кожний клієнт для нас – унікальний. Ми готові до кожного знайти індивідуальний підхід запропонувати оригінальні рішення.
Наші партнери – це найкращий показник якості наших продуктів і гарантія нашої надійності.  Ми співпрацюємо з тими, на кого можна покластися, кому можна довіряти.

останні новини

26.12.2018 ТДВ «СК «АСТА-СТРАХУВАНЯ» оголошує конкурс серед суб’єктів аудиторської діяльності, для проведення аудиту фінансової звітності за 2018 рік.

ТДВ «СК «АСТА-СТРАХУВАНЯ» оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за 2018 рік. 

умови