Комплексне страхування подорожуючих за межами України

Вирушаючи у подорож за кордон, ми зазвичай розраховуємо добре відпочити та отримати безліч нових приємних вражень. Щоб поїздка не була зіпсована непередбаченими проблемами зі здоров’ям, краще заздалегідь подбати про страховий захист і придбати поліс страхування медичних витрат. Тоді Ви можете бути впевнені у тому, що всі витрати, пов’язані з отриманням медичної допомоги, будуть оплачені.
Страховий поліс для виїжджаючих за кордон також є одним із документів, необхідних для отримання візи у більшість держав Світу, в т.ч. країни ЄС та країни Шенгенської угоди.

Страхуємо від:

 • Медичні витрати на лікування екстрених захворювань або травм, а також на придбання необхідних при цьому медикаментів, призначених лікарем.
 • Медико-транспортні витрати по евакуації застрахованої особи з місця події до найближчого медичного закладу або до лікаря, а також з екстреної медичної репатріації застрахованої особи, включаючи супровід (якщо такий супровід призначено лікарем) з-за кордону до його місця проживання.
 • Транспортні витрати на повернення додому власне застрахованої особи або її дітей, якщо вони залишилися без нагляду унаслідок страхового випадку; на проїзд в обидва кінці родича для відвідування застрахованої особи у разі тривалої госпіталізації.
 • Витрати з посмертної репатріації, що включають доставку тіла до місця, де постійно проживала застрахована особа, якщо її смерть наступила у результаті страхового випадку.

Спеціальні сервісні центри

Обслуговування застрахованих осіб за кордоном здійснює міжнародна асистуюча Сервісна служба «Савітар Груп», яка має розвинену структура, співпрацює з багатьма медичними закладами, сервісними службами, лікарями за кордоном. Телефон цілодобового сервісного центру завжди зазначається у страховому полісі.У кожній країні і готелі діють свої правила набору та коди міжнародного доступу. Будь ласка, виправте їх перед дзвінком до сервісного центру.

Як оплачуються медичні витрати:
 • Медичні витрати сплачуються безпосередньо медичному закладу або відшкодовуються застрахованій особі, якщо витрати були оплачені нею самостійно, асистуючій компанії на підставі договору про співробітництво.
 • Якщо застрахована особа сплачуєте за лікування самостійно, необхідно попередньо узгодити витрати з сервісним центром до отримання медичної допомоги.
 • Для отримання відшкодування слід протягом 30 днів після повернення з поїздки надати до страхової компанії документи, які підтверджують і обґрунтовують всі здійснені витрати.

Страхова сума

Страхова сума встановлюється при укладанні Договору страхування у розмірі від 5 000 до 75 000 Євро/Доларів США при страхуванні медичних витрат, на вибір Страхувальника.

Базові страхові тарифи розраховані в залежності від тривалості подорожі, програми страхування та передбачають застосування знижок та надбавок в залежності від:

 • Віку Застрахованої особи
 • Кількості Застрахованих осіб
 • Заняття Застрахованою особою активними видами спорту та відпочинку
 • та інше.

Порядок сплати страхової премії

Страхова премія сплачується одноразово шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Страховика.